دبیرستان شهید بهمنیار زائری
شهدا را یاد کنید حتی با یک صلوات

 
تاريخ : پنجشنبه سی و یکم شهریور ۱۳۹۰

دبیرستان دکتر حسابی بنکارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : پنجشنبه سی و یکم شهریور ۱۳۹۰
سلام علیکم

به دلیل تغییر نام آموزشگاه به نام شهید والا مقام بهمنیار زائری از اول مهر به بعد نام وبلاگ به نام این شهید تغییر نام پیدا خواهد کرد. .

با تشکر مدیریت آموزشگاهارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : جمعه چهاردهم مرداد ۱۳۹۰

img/daneshnameh_up/1/1e/ramezan.jpg

قال الله تبارك و تعالى:

يا ايها الذين آمنوا كتب عليكم الصيام كما كتب على الذين من قبلكم لعلكم تتقون.

خداوند تبارك و تعالى مي ‏فرمايد:

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد روزه بر شما نوشته (واجب) شد، چنانكه بر آنان كه پيش از شما بوده‏اند واجب شده بود باشد كه پرهيزگار شويد.

سوره بقره آيه 183

 ماه رمضان

 

ماه رمضان نهمين ماه از ماههي قمري و بهترين ماه سال است. واژه رمضان از ريشه «رمض» و به معني شدت تابش خورشيد بر سنگريزه است.
می‌گويند چون به هنگام نامگذاري ماه هي عربي، ين ماه در فصل گرمي تابستان قرار داشت، ماه «رمضان» ناميده شد، ولي از سوي ديگر، «رمضان» از اسماء الهي است. ين ماه ماه نزول قرآن و ماه خداوند است و شب‌هي قدر در آن قرار دارد. فضيلت ماه رمضان بسيار زياد و نامحدود است.
img/daneshnameh_up/1/1e/ramezan.jpg به برخي از حوادث و رويدادهي مهم ين ماه اشاره می‌شود:
وفات حضرت خديجه در دهم رمضان سال دهم بعثت.
ولادت امام حسن مجتبي عليه السلام نيمه رمضان سال دوم هجرت.
جنگ بدر در سال دوم هجرت.
فتح مکه در سال هشتم هجرت.
مراسم عقد اخوت و پيمان برادري ميان مسلمان، و يجاد اخوت اسلامي بين پيامبر و امام علي عليه السلام.
بيعت مردم به وليت‌عهدي امام رضا عليه السلام
در سال 201 قمري.
 

منابع :
هدية الانام الي وقيع اليام، محدث قمي، ص 21


فضيلت ماه رمضان:

ماه رمضان ماه خداوند، ماه نزول قرآن و از شريف‌ترين ماه‌هي سال است. در ين ماه درهي آسمان و بهشت گشوده و درهي جهنم بسته می‌شود، و عبادت در يکي از شب‌هي آن ( شب قدر ) بهتر از عبادت هزار ماه است.
رسول خدا صلي الله عليه و آله و سلم در خطبه شعبانيه خود درباره فضيلت و عظمت ماه رمضان فرموده است: «ي بندگان خدا! ماه خدا با برکت و رحمت و آمرزش به سوي شما روي آورده است؛ ماهي که نزد خداوند بهترين ماه‌ها است؛ روزهيش بهترين روزها، شب‌هيش بهترين شب‌ها و ساعاتش بهترين ساعات است.
img/daneshnameh_up/1/1e/ramezan.jpg
بر مهماني خداوند فرا خوانده شديد و از جمله اهل کرامت قرار گرفتيد. در ين ماه، نفس‌هي شما تسبيح، خواب شما عبادت، عمل‌هيتان مقبول و دعاهيتان مستجاب است.
پس با نيت‌ي درست و دلي پاکيزه،‌ پروردگارتان را بخوانيد تا شما را بري روزه داشتن و تلاوت قرآن توفيق دهد. بدبخت کسي است که از آمرزش خدا در ين ماه عظيم محروم گردد. با گرسنگي و تشنگي در ين ماه، به ياد گرسنگي و تشنگي قيامت باشيد.»
آن گاه پيامبر اکرم وظيفه روزه‌داران را برشمرد و از صدقه بر فقيران، احترام به سالخوردگان، ترحم به کودکان، صله ارحام، حفظ زبان و چشم و گوش از حرام، مهرباني به يتيمان و نيز عبادت و سجده هي طولاني، نماز، توبه، صلوات، تلاوت قرآن و فضيلت اطعام در ين ماه سخن گفت.
 

منابع :
مفاتيح الجنان،‌ تفسير نمونه، ‌ج 1، ص 634؛ الميزان، ‌ج 2، ص 15

 

 ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : جمعه چهاردهم مرداد ۱۳۹۰

به اطلاع کلیه دانش آموزان سال اول دبیرستان دکتر حسابی می رساند که این آموزشگاه در سال تحصیلی ۹۰-۹۱ در رشته های

۱- تعمیر ابزار دقیق و ۲- تعمیر موتور خودرو

هنر آموز می پذیرد دانش آموزان شهر بنک و کنگان جهت ثبت نام روزهای دوشنبه و چهارشنبه به آموزشگاه دکتر حسابی مراجعه نمایند.ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : یکشنبه یکم اسفند ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

گزیده از احادیث اخلاقی امام جعفر صادق(ع)

غیبت كردن بر هر مسلمانى حرام است و غیبت گناهى است كه مانند آتشى كه هیزم را مى‏سوزاند كارهاى ثواب و خیر را از میان مى‏برد.(1)

* ریشه‏هاى غیبت ده چیز است:

1- فرو نشاندن خشم و غضب 2- كمك و یارى مردم (همرنگ جماعت شدن) 3- قبول چیزى بدون تحقیق 4- تهمت و افترا زدن 5- بدگمانى و سوء ظن 6- رشك و حسد بردن 7- مسخره كردن و استهزاء 8- شگفتى و تعجب 9- آزردگى و رنجیدگى خاطر 10- خودنمایى و آراسته نشان دادن خود.(2)

* سئل النبى صلی الله علیه و آله ما كفارة الاغتیاب؟ قال: تستغفر الله لمن اغتبته كلما ذكرته. امام صادق علیه السلام نقل مى‏كنند از رسول خدا درباره كفاره غیبت سئوال شد حضرت فرمود: كفاره غیبت این است كه براى كسى كه غیبت او را كردى، هر وقت به یادش افتادى طلب مغفرت كنى.(3)

* از خودت براى خودت بهره ‏گیر. از تندرستى قبل از بیمارى و از قدرت و نیرو قبل از ناتوانى و از زندگى قبل از فرا رسیدن مرگ.(4)

* الرغبة فى الدنیا تورث الغم و الحزن و الزهد فى الدنیا راحة القلب و البدن؛ توجه به دنیا غم و اندوه و بى توجهى به دنیا راحتى جسم و جان را به دنبال دارد.(5)

* هر كس كه قبل از سلام شروع به صحبت كرد جواب او را ندهید.(6)

* ضحك المؤمن تبسم ؛ خنده مؤمن به صورت تبسم است.(7)ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : چهارشنبه ششم بهمن ۱۳۸۹
همایش نخبگان بسیج دانش آموزی با دعوت از ۱۰ نفر از دانش آموزان برتر آموزشگاه در مورخه۱۷/۱۱/۸۹ در مرکز استان برگزار خواهد شد. این موفقیت دانش آموزان که در سطح شهرستان در میان مدارس پسرانه صاحب رتبه برتر شدند برگ زرین دیگری بر موفقیت های پی در پی این آموزشگاه می باشد.

اسامی دانش آموزان برتر به شرح زیر می باشد:

۱- حسین زارع نیا کلاس اول                    ۲- عابد ساربان کلاس اول                

۳-حامد جمالی کلاس اول                       ۴-ولید ابولی کلاس اول

۵-محمد صادق زارعی کلاس اول              ۶-جواد نوباغی کلاس اول

۷-ناصر ربیعی کلاس اول                         ۸- رضا زاده مطوری کلاس اول

۹- امین زارعی کلاس دوم ریاضی            ۱۰- سعید قنبر زاده کلاس سوم ریاضی

این موفقیت را به دانش آموزان آموزشگاه دکتر حسابی تبریک می گوییم.ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : پنجشنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی

امام چه زمانی به میدان رفت تا ظهر عاشورا هنوز عده ای از اصحاب زنده بودند و نماز جماعت را هم خواندند حتی از صبح تا بعد از ظهر عاشورا هر یك از اصحاب كه شهید می شدند خود حضرت آنها را در خیمه شهدا می گذاشت و خودش  به بالین یارانش حاضر می شد حتی با آن شرایط سخت و بحرانی، بیت شریف خود را تسلی می داد و گذشته از اینها سپاه عمر سعد وقتی می بیند كه داغهایی كه امام دیده و حالا تنها مانده است در چنین شرایطی فكر می كند دیگر امام با این همه رنج و مصیبت، توان جنگیدن و روحیه رزم نخواهد داشت و راحت می توان با او جنگید.ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : پنجشنبه چهارم آذر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی

مراسم عید غدیر با حضور حجه الاسلام و المسلمین حیدری در روز چهارشنبه در آموزشگاه دکتر حسابی برگزار گردید. ایشان ضمن بیان مسائلی در خصوص غدیر نسبت به اهمیت غدیر در جامعه تاکید کردند و گفتند که دانش اموزان باید نسبت به مسئله غدیر حساس باشند و در مراسمات این روز حضور فعال داشته باشند و در پایان نیز به سادات آموزشگاه و دانش آموزانی که نامشان علی بود هدایایی اهدا شد.

دبیرستان دکتر حسابی

برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب برویدادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه

دبیرستان دکتر حسابی

به مناسبت دهه امامت و ولایت شهردار شهر بنک با دانش آموزان دبیرستان دکتر حسابی دیدار کردند و به سوالات آنان در خصوص مسائل و مشکلات آمزشگاه و شهر بنک پاسخ دادند و به تشریح برنامه های آینده شهرداری پرداختند و در پایان به مناسبت عید غدیر به سادات آموزشگاه از طرف شهردار هدایایی اهدا شد.

دبیرستان دکتر حسابی

برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب برویدادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : پنجشنبه چهارم آذر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی

عید غدیر خم


«غدير» در زبان عربي به معني گودال و «خم» نام محلي نزديك منطقة «جحفه» است. كه در آن روزگار چشمه‌اي روان و درختاني كهنسال داشت. به دليل موقعيت سوق الجيشي «غدير خم» حاجيان شهرها و سرزمين‌هاي مختلف عربستان پس از انجام مناسك حج و هنگام بازگشت به شهر و ديارشان در اين منطقه از هم جدا مي شدند. آنچه نام اين محل را در تاريخ اسلام مهم و به يادماندني كرده است به سال دهم هجري و تصميم  پيامبر اسلام (ص) براي زيارت خانه خدا و به جا آوردن مراسم حج و اعلام ايشان مبني بر اينكه امسال آخرين حج ايشان خواهد بود، برمي‌گردد. لذا مردم شهرها و مناطق مختلف عربستان به وسيله قاصداني از اين امر مطلع شدند.ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : چهارشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابیارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : چهارشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه امامت و ولایت با حضور مدیر آموزشگاه معاون و مربی پرورشی برگزار گردید. در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت این دهه، از شورای دانش آموزی خواسته شد که  جهت باشکوه تر برگزارشدن مراسمات این دهه در آموزشگاه تمام تلاش خود رابه کار ببرند.

دبیرستان دکتر حسابی بنکارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی

روز ملّی مبارزه با استکبار

روز 13 آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشتند. در روز 13 آبان 1343، مأموران رژیم شاه، حضرت امام خمینی(ره) را در قم دستگیر و به دستور آمریکا، به ترکیه تبعید کردند. در روز 13 آبان 1357، دانش آموزان تهرانی در اعتراض به دخالت های آمریکا در ایران، راه پیمایی کردند، ولی دژخیمان رژیم شاه، به آنان حمله کرد و آنان را به خاک و خون کشید. در روز 13 آبان 1358، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، لانه ی جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند و جاسوسان آمریکایی را به گروگان گرفتند. بدین ترتیب، مبارزه ی ضد آمریکایی مردم ایران، ابعاد جدیدتری پیدا کرد. بنابراین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، این روز را به روز «ملّی مبارزه با استکبار» نام گذاری کردند.

همه با هم...

روز 13 آبان، روز دستگیری و تبعید حضرت امام ـ آن نور قبیله ی قبله ـ است. روز کشتار دانش آموزان است. روز تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان ایمان مدار و عدالت پناه است. این مناسبت ها ایجاب می کند که همه باهم به قول آن بزرگ زادِ خورشیدگون، هرچه فریاد داریم بر سر آمریکا بریزیم. بیایید کران تا کران، حیات را از تحرّک و مبارزه و فریاد علیه مستکبران، سرشار سازیم و از هیچ قدرتی جز خداوند باک نداشته باشیم و در برابر هیچ گردن کشی، سر فرود نیاوریم؛ هم چنان که تاکنون این گونه بوده ایم. بیایید برخی سستی ها و رکودها را به حرکت و شور مبّدل سازیم و رخوت و خواب آلودگی برخی افراد را باز شوییم. بیایید دست ها و دلهامان را قوی کنیم و در روز 13 آبان، مردم خداجو و استکبارستیز را به مبارزه با مظهر استکبار بخوانیم. این چنین باد.

دانش آموزان و مبارزه ی ملّی با استکبار

 ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

مراسم یوم الله ۱۳ آبان روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور کلیه مدارس شهر بنک در آموزشگاه شهید بهشتی بنک برگزار گردید و دانش آموزان با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل به ندای رهبر انقلب لبیک گفتند.

دبیرستان دکتر حسابی بنک

برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب برویدادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : جمعه سی ام مهر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

اولین جلسه انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان دکتر حسابی بنک در سال تحصیلی۹۰/۸۹ در روز چهارشنبه مورخه ۲۸/۷/۸۹ در دبیرستان دکتر حسابی برگزار گردید. در این جلسه مدیر دبیرستان ضمن عرض خوش آمد گویی به حضار به بیان عملکرد آموزشگاه و انجمن اولیاء و مربیان در سال تحصیلی گذشته پرداخت و خانواده ها را به بررسی وضعیت درسی فرزندان خود تشویق کرد و در پایان جلسه نیز انتخابات انجمن اولیاء و مربیان سال تحصیلی جدید برگزار گردید و به ترتیب آقایان عباس حاجیان، محمد دولتی زاده، حسین احمدی و حمزه زارعی به عنوان اعضای اصلی و آقایان یوسف محمد پور، احمد ساربان و حیدر تشانی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند و اولین جلسه اعضای انجمن نیز بعد از انتخاب اعضا در نمازخانه دبیرستان برگزار گردید.

برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب برویدادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : جمعه بیست و سوم مهر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

 

خبرگزاری ایمنا: رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش، روز شمار هفته پیوند اولیا و مربیان را اعلام کرد٠ 

به گزارش ایمنا، علی سلیمی در گفتگو با ایمنا قدمت پیوند انجمن اولیا و مربیان را بیش از نیم قرن دانست و گفت: از سال 1326 موضوع انجمن های اولیا و مربیان در نظام آموزش و پرورش وجود داشته که طبق اعلام وزارتخانه  برای هر روز از این هفته عنوانی تعریف شده است.

سلیمی 24 مهر که روز اول هفته پیوند اولیا و مربیان است را روز تعامل هدفمند خانواده ها در نظام

تعلیم و تربیت خواند و عنوان بقیه روزهای این هفته را چنین اعلام کرد: 25 مهر روز پیوند اولیا و مربیان زمینه ساز رشد همه جانبه دانش آموزان و 26 مهر روز پیوند اولیا و مربیان در تحقق تهذیب، تحصیل و ورزش دانش آموزان نام گذاری شده است.

وی در ادامه افزود: طبق این اعلام، 27 مهر روز پیوند اولیا و مربیان و احیا و ترویج سنت های حسنه

و 28 مهر عنوان پیوند اولیا و مربیان و نقش آموزش و مشاوره را در سلامت خانواده معرفی شده است.

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش 29 مهر را روز پیوند اولیا و مربیان و مدیریت صحیح اقتصاد خوانده معرفی کرد و گفت: روز پایانی این هفته عنوان پیوند اولیا و مربیان و تجدید میثاق

 با ولایت و ارزش های دینی نام گذاری شده است که امیدواریم به واقع این مساله محقق گردد.

وی در پایان با بیان این مطلب که بازتاب عملکرد اولیا و مربیان مدارس مختص یک هفته نخواهد بود

تصریح کرد: انعکاس پیامدهای مثبت و ارتباط قوی اولیا و مربیان در طول سال تحصیلی نمود می یابد که امیدواریم با همکاری های خوب والدین و اولیای مدارس این تعامل برقرار و این امر محقق گردد.

     ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : جمعه بیست و سوم مهر ۱۳۸۹

انجمن اوليا و مربيان مظهر همكاري خانه و مدرسه در امر تعليم و تربيت كودكان و نوجوانان است. خانه و مدرسه دو نهاد تربيتي مهم به شمار مي آيند كه در صدرعوامل  تأثيرگذار بر روند رشد و تكامل رفتار و منش نوباوگان جامعه قرار دارند، و مهمترين عامل در تربيت و رشد فكري و اخلاقي، هماهنگي و همسويي نظري و عملي ميان مربيان و خانواده است.

هر يك از دو كانون خانه و مدرسه، به تنهايي امكان عمل موفقيت آميز نخواهد داشت و بايد به عنوان يك مركز و يك نهاد تعليماتي و تربيتي تلقي شوند و مجموعه سياست و برنامه هايي كه آموزش و پرورش طراحي و به اجرا درمي آورد، در اين دو كانون بر اساس يك سياست ، يك بينش و يك هدف دنبال شود. اوليا به عنوان صاحبان اصلي سرمايه هاي با ارزش، داراي حق اظهار نظر، حق نظارت و در بعضي موارد حق دخالت در مسائل آموزش و پرورش هستند و تنها در اين صورت است كه فرآيند پيچيده و عميق تربيت و تعليم مي تواند به شكل درست و شايسته اي به اجرا گذاشته شود و موجب رشد و تعالي گردد.

ممكن است رفتار و شيوه هاي تربيتي مربيان با رفتار و روشهاي تربيتي اوليا در خانواده متفاوت و يا احياناً متضاد باشد كه در اين صورت تاثيرهاي ويرانگري بر شخصيت كودك دارد. از اين اصل مسلم تربيتي مي توان ضرورت ارتباط و تبادل نظر ميان اوليا با مربيان را درك كرد . اين ارتباط در سيستم آموزشي و پرورشي ما از طريق انجمن اوليا و مربيان صورت مي گيرد.

انجمن اوليا و مربيان هيات منتخبي از پدران و مادران دانش آموزان و مربيان مدرسه است كه با هدف تلاش و همكاري در جهت پيشبرد امورآموزش و پرورش دانش آموزان تشكيل مي شود. اين هيات پيشنهادها و طرحهاي مفيد را به مدير و ديگر مسئولان مدرسه ارائه مي كند و در اداره بهتر امور يار و ياور صميمي مديران محسوب مي شود. براي فعاليت انجمنهاي اوليا و مربيان، آئين نامه ويژه اي تدوين شده است.

هفته پيوند اوليا و مربيانادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : شنبه هفدهم مهر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

میلاد حضرت معصومه (س) کریمه اهل بیت و آغاز دهه کرامت را تبریک می گوییم

نوزاد آسمانی

شهر پیامبر، مدینه طیبه چون امروزی چشم به شکفتن گلی دوخت که بر شاخسار شجره طیبه عصمت جوانه زد. در سال 183 ق، خانه امام در مدینه میزبان نورسیده ای بود که خدا او را واسطه رساندن فیض به بسیاری از بندگانش قرار داده بود. فاطمه معصومه، دختر امام موسی کاظم و خواهر امام علی بن موسی الرضا علیه السلام چشم به دنیا گشود تا اسوه ای باشد برای زنان و مردانی که جویای روحانیت و پویای راه کمالند و مصداق روشنی باشد برای آسمانی بودن، عرشی بودن و الهی بودن.

دوران کودکی

فاطمه معصومه زمانی چشم به جهان گشود که ظلم و خفقان هارونی به اوج خود رسیده و زندان ها از علویان و شیعیان پر بود و عبد صالح خدا موسی بن جعفر علیه السلام هنوز از زندانی آزاد نشده، به زندانی دیگر برده می شد. آری، کودکیِ فاطمه معصومه این گونه سپری می شد که پدر در اسارت و دوستداران خاندان پیامبر در تنگنای ستم عباسیان عمر می گذراندند و تسلی بخش دل شکسته فاطمه معصومه علیهاالسلام ، دست مهربان برادرش علی بن موسی الرضا علیه السلام بود که بر سر ایشان کشیده می شد و گل های مهر او بود که در دل فاطمه عزیز می شکفت.

فاطمه معصومه

فاطمه دختر امام موسی کاظم علیه السلام ، گلی بود که در بوستان عصمت رویید و از زلال ولایت و امامت سیراب شد و از حضور نورانی پدر و برادر بهره ها برد. او نور خداجویی و معرفت پاشید و خود شاخساری زیبا و پربار شد در باغ اهل بیت عصمت، شاخه ای از تبار یاس و چون پدران بزرگوارش سپید و نورانی بود؛ تا آنجا که عصمت، این گوهر ناب آفرینش را از درون حس کرد و به داشتن نام معصومه مفتخر شد. درود خدا بر او و بر همه اهل بیت رسول خدا.ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : دوشنبه دوازدهم مهر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

شهادت امام جعفر صادق علیه السلام اسوه علم و دانش تسلیت باد

روز شهادت

وقتی امیر از مدرسه می آمد، در و دیوار کوچه ها با پرچم سیاره پوشیده شده بود. آقا معلّم توی مدرسه به بچه ها گفته بود، بچه ها فردا 25 ماه شوال، روز شهادت امام ششم ما مسلمان ها، حضرت امام جفعر صادق علیه السلام است؛ روزی که همه مسلمان ها در غم و اندوه هستند و در شهادت آن امام مظلوم، عزاداری می کنند.

عزاداری

حال و هوای کلاس ها و مدرسه جور دیگری بود. دیگر از سر و صدای خنده، بازی و شادی بچه ها خبری نبود. آقای مدیر در مراسم صبحگاهی از امام صادق علیه السلام برای بچه های مدرسه صحبت کرده بود. بچه های دبستان امام صادق علیه السلام در روز شهادت امام ششم اندوهگین و عزادار بودند و ظهر بعد از نماز جماعت، مراسم عزاداری برگزار کردند. این کار بچه ها خیلی کار قشنگ و خوبی بود. این یک الگوی خوب برای همه بچه هایی است که امامانشان را می شناسند و دوست دارند.ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : جمعه نهم مهر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

مراسم هفته دفاع مقدس در روز ۳/۷/۸۹ در آموزشگاه دکتر حسابی بنک برگزار گردید در این مراسم حسین دشتی از از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به بیان خاطرات خود از جنگ پرداخت.

برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب بروید.

 ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : جمعه نهم مهر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

جشن عاطفه ها همزمان با سراسر کشور در روز پنج شنبه ۸/۷/۸۹ در آموزشگاه دکتر حسابی بنک برگزار گردید و دانش آموزان کمک های خود را به دانش آموزان بی بضاعت تقدیم کردند.

برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب بروید.ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه
 
تاريخ : پنجشنبه یکم مهر ۱۳۸۹

دبیرستان دکتر حسابی بنک

امروز روز اول مهر روز بازگشایی مدارس بود مراسم صبحگاه راس ساعت ۱۵/۷ برگزار شد و زنگ مقاومت در این روز به صدا در آمد مدیر دبیرستان غلامحسین قاسمی ضمن عرض تبریک اول مهر و هفته دفاع مقدس به تشریح وضعیت آموزشی آموزشگاه پرداخت و دانش آموزان بعد از صحبت های مدیر دبیرستان به سر کلاسهای خود رفتند

برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب بروید.ادامه مطلب...
ارسال توسط آموزشگاه

شارژ ایرانسل

فروشگاه اينترنتي ايران آرنا

تفریح و سرگرمی

دانلود